Šis 4.6i AT (273 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Kuras | 98 RON |
| Tūris / talpa | 4565cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 273bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 407Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 5183mm |
| Plotis | 1884mm |
| Aukštis | 1384mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1546mm |
| Galinė ašis | 1546mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1736kg |
| Min. bagažinės talpa | 408litre |
| Maks. bagažinės talpa | 408litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 14.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.