Šis 4.9i AT (203 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Sedanas kėbule, kuris Cadillac buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 630km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Tūris / talpa | 4893cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 203bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 100RPM |
| Sukimo momentas | 373Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
|---|---|
| Ilgis | 5192mm |
| Plotis | 1890mm |
| Aukštis | 1372mm |
| Važiuoklės bazė | 2819mm |
| Priekinė ašis | 1546mm |
| Galinė ašis | 1546mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1656kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 20.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.