Šis 5.7 MT (440 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Callaway buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4850mm |
| Plotis | 2000mm |
| Aukštis | 1200mm |
| Važiuoklės bazė | 2660mm |
| Priekinė ašis | 1650mm |
| Galinė ašis | 1650mm |
| Prošvaisa | 90mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1480kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1700kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5665cm3 |
| Variklio galia | 440bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 300RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 99mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 520Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 304km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 800km |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Miestas | 19.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.