Šis 1.6 CVT (126 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4652mm |
| Plotis | 1825mm |
| Aukštis | 1483mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1550mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 127mm |
| Maks. bagažinės talpa | 455litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1470kg |
| Min. bagažinės talpa | 455litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
| Variklio galia | 126bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 150RPM |
| Sukimo momentas | 160Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3900RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.