Šis 2.0 MT (136 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 180Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1971cm3 |
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 83.5mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4662mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1590mm |
| Važiuoklės bazė | 2800mm |
| Priekinė ašis | 1550mm |
| Galinė ašis | 1535mm |
| Prošvaisa | 164mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1505kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2030kg |
| Min. bagažinės talpa | 380litre |
| Maks. bagažinės talpa | 380litre |
| Tūris / talpa | 525kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | H-shaped beam with programmed deformation, Trailing arms, Dampers, Cylindrical springs |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.