Šis 2.0 CVT (136 hp) variklis buvo montuojamas T21 SUV kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Tūris / talpa | 1971cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4506mm |
| Plotis | 1841mm |
| Aukštis | 1740mm |
| Važiuoklės bazė | 2610mm |
| Priekinė ašis | 1530mm |
| Galinė ašis | 1510mm |
| Prošvaisa | 163mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1537kg |
| Min. bagažinės talpa | 370litre |
| Maks. bagažinės talpa | 370litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.