Šis 1.6 MT (119 hp) variklis buvo montuojamas T11 SUV kėbule, kuris Chery buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 147Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1597cm3 |
| Variklio galia | 119bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 150RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200up to 4 500 RPM |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 77.5mm |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4285mm |
| Plotis | 1765mm |
| Aukštis | 1715mm |
| Važiuoklės bazė | 2510mm |
| Priekinė ašis | 1524mm |
| Galinė ašis | 1519mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1800litre |
| Min. bagažinės talpa | 392litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1365kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1755kg |
| Tūris / talpa | 390kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 890/885kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.