Šis 3.1 Hydra-Matic O.D. (160 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Kupė kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Degalų bako talpa | 62.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 750km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 202km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.2second |
| Tūris / talpa | 3130cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 160bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 251Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 56 |
|---|---|
| Ilgis | 5099mm |
| Plotis | 1825mm |
| Aukštis | 1368mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1512mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1499.8kg |
| Min. bagažinės talpa | 444litre |
| Maks. bagažinės talpa | 444litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 15.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.