Šis 3.4 Hydra-Matic O.D. (210 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Kupė kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 291Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3395cm3 |
| Variklio galia | 210bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5099mm |
| Plotis | 1842mm |
| Aukštis | 1368mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1512mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Min. bagažinės talpa | 445litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1565.6kg |
| Maks. bagažinės talpa | 445litre |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 208km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.8litre |
| Degalų bako talpa | 64.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 720km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 12.9m |
| Miestas | 16.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.