Šis 1.6 MT L1 (110 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Van kėbule, kuris Citroen buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 60litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.4litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Pakrauto automobilio svoris | 2160kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1358kg |
| Prošvaisa | 140mm |
| Galinė ašis | 1505mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Važiuoklės bazė | 2728mm |
| Aukštis | 1801mm |
| Ilgis | 4380mm |
| Plotis | 1810mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
| Kėbulas | Van |
| Tūris / talpa | 802kg |
| Permitted road-train weight | 3025kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1800x1620x1250mm |
| Cargo compartment volume | 3.3m3 |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 142Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Variklio galia | 110bhp |
| Tūris / talpa | 1587cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.