Šis 6.3 AMT (740 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Ferrari buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4618mm |
| Plotis | 1942mm |
| Aukštis | 1273mm |
| Važiuoklės bazė | 2720mm |
| Priekinė ašis | 1665mm |
| Galinė ašis | 1618mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1525kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 702/823kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 6262cm3 |
| Variklio galia | 740bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 250RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 75.2mm |
| Sukimo momentas | 690Nm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 6000RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 340km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.1second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15litre |
| Degalų bako talpa | 92litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Disc ceramic |
| Galiniai stabdžiai | Disc ceramic |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Vidurkis | 18 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.