Šis 1.6 TDCi MT (109 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 15 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 240Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1560cm3 |
| Variklio galia | 109bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4333mm |
| Plotis | 1825mm |
| Aukštis | 1595mm |
| Važiuoklės bazė | 2640mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1531mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1620litre |
| Min. bagažinės talpa | 550litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1392kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1920kg |
| Tūris / talpa | 528kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.9litre |
| Degalų bako talpa | 53litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 840 to 1 290km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Miestas | 7.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.