Šis 2.3 eCVT 4WD (133 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Hybrid crossover 5-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1806mm |
| Ilgis | 4437mm |
| Aukštis | 1720mm |
| Važiuoklės bazė | 2619mm |
| Priekinė ašis | 1552mm |
| Min. bagažinės talpa | 787litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1869litre |
| Galinė ašis | 1534mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1721kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2177kg |
| Prošvaisa | 218mm |
| Tūris / talpa | 456kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1116/1098kg |
| Permitted road-train weight | 2259kg |
| Variklio tipas | Hibridas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2294cm3 |
| Variklio galia | 133bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 168Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Degalų bako talpa | 56.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 700km |
| Kuras | 92 RON |
| Miestas | 11.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.