Šis 1.3 MT 35 (60 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Express van kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 142km/h |
| Tūris / talpa | 1297cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 60bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 100Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 73.96mm |
| Stūmoklio eiga | 75.48mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4181mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1568mm |
| Važiuoklės bazė | 2501mm |
| Priekinė ašis | 1404mm |
| Galinė ašis | 1384mm |
| Prošvaisa | 154mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 940kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1350kg |
| Tūris / talpa | 410kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 700/800kg |
| Permitted road-train weight | 2250kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1828x1499x1036mm |
| Loading height | 517mm |
| Cargo compartment volume | 2.26m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.