Šis 1.4 MT 55 (73 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Express van kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 152km/h |
| Tūris / talpa | 1391cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 73bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 103Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Monoinjection |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 77.24mm |
| Stūmoklio eiga | 74.3mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4188mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1594mm |
| Važiuoklės bazė | 2501mm |
| Priekinė ašis | 1404mm |
| Galinė ašis | 1384mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 955kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1575kg |
| Tūris / talpa | 620kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 700/1000kg |
| Permitted road-train weight | 2475kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1828x1499x1036mm |
| Loading height | 546mm |
| Cargo compartment volume | 2.26m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 11.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.