Šis 1.3 4MT (60 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 24 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.4litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 157km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.7second |
| Tūris / talpa | 1297cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 60bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 100Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 73.96mm |
| Stūmoklio eiga | 75.48mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4022mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1385mm |
| Važiuoklės bazė | 2400mm |
| Priekinė ašis | 1404mm |
| Galinė ašis | 1427mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 860kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1275kg |
| Tūris / talpa | 415kg |
| Min. bagažinės talpa | 360litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1030litre |
| Permitted road-train weight | 2175kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 8.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.