Šis 1.8 MT (92 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 24 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.5litre |
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 550km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 181km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.4second |
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 92bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 158Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.23m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4022mm |
| Plotis | 1640mm |
| Aukštis | 1322mm |
| Važiuoklės bazė | 2402mm |
| Priekinė ašis | 1400mm |
| Galinė ašis | 1423mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1020kg |
| Min. bagažinės talpa | 420litre |
| Maks. bagažinės talpa | 420litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.