Šis 4.0 AT 4x4 (210 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Pickup kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 325Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4015cm3 |
| Variklio galia | 210bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 100.3mm |
| Stūmoklio eiga | 84.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5230mm |
| Plotis | 1823mm |
| Aukštis | 1776mm |
| Važiuoklės bazė | 3198mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Priekinė ašis | 1486mm |
| Galinė ašis | 1480mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2040kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2603kg |
| Tūris / talpa | 563kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1315/1315kg |
| Permitted road-train weight | 4354kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1270x1300x500mm |
| Loading height | 808mm |
| Cargo compartment volume | 0.84m3 |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.7litre |
| Degalų bako talpa | 84.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 650km |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.3second |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 13.1m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Spring, Dampers, Stabilizer bar |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 15.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 18.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.