Šis 1.1 MT (48 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1989m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 18 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 141km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 17.5second |
| Tūris / talpa | 1117cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 48bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 82Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 65mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.3m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3648mm |
| Plotis | 1585mm |
| Aukštis | 1335mm |
| Važiuoklės bazė | 2288mm |
| Priekinė ašis | 1368mm |
| Galinė ašis | 1319mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 770kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1200kg |
| Min. bagažinės talpa | 215litre |
| Maks. bagažinės talpa | 900litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.