Šis 1.4 MT (74 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1989m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 18 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 109Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1392cm3 |
| Variklio galia | 74bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77.2mm |
| Stūmoklio eiga | 74.3mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3648mm |
| Plotis | 1585mm |
| Aukštis | 1335mm |
| Važiuoklės bazė | 2288mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Priekinė ašis | 1368mm |
| Min. bagažinės talpa | 215litre |
| Maks. bagažinės talpa | 900litre |
| Galinė ašis | 1319mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 820kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1250kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.1second |
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 740km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.3m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 10.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.