Šis 1.0 MT (44 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 25 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.7litre |
| Degalų bako talpa | 42litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 910km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 139km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 20.2second |
| Tūris / talpa | 999cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 44bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 74Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000up to 5 450 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 74mm |
| Stūmoklio eiga | 60mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.3m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3743mm |
| Plotis | 1606mm |
| Aukštis | 1376mm |
| Važiuoklės bazė | 2446mm |
| Priekinė ašis | 1392mm |
| Galinė ašis | 1384mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 770kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1225kg |
| Min. bagažinės talpa | 250litre |
| Maks. bagažinės talpa | 930litre |
| Permitted road-train weight | 2005kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 7.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.