Šis 1.8 D MT (59 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 25 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 110Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1753cm3 |
| Variklio galia | 59bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82.5mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500up to 4 800 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3743mm |
| Plotis | 1606mm |
| Aukštis | 1376mm |
| Važiuoklės bazė | 2446mm |
| Priekinė ašis | 1392mm |
| Galinė ašis | 1384mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Maks. bagažinės talpa | 930litre |
| Min. bagažinės talpa | 250litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 870kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1350kg |
| Permitted road-train weight | 2250kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 152km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.1litre |
| Degalų bako talpa | 42litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 720 to 1 050km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.3m |
| Miestas | 6.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.