Šis 2.0 TDCi MT (185 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] ST hatchback 5-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4360mm |
| Plotis | 1825mm |
| Aukštis | 1485mm |
| Važiuoklės bazė | 2648mm |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.4litre |
|---|---|
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 217km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.1second |
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 185bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2750RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 5.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.