Šis 2.0 MT (145 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [Restyling] Liftback kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Liftback |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1886mm |
| Ilgis | 4784mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1588mm |
| Min. bagažinės talpa | 540litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1390litre |
| Galinė ašis | 1605mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1477kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2090kg |
| Permitted road-train weight | 3590kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
| Variklio galia | 145bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 185Nm |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 250km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Miestas | 13.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.