Šis 1.8 TDCi 6MT (125 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4768mm |
| Plotis | 1884mm |
| Aukštis | 1658mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1578mm |
| Galinė ašis | 1600mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2000litre |
| Min. bagažinės talpa | 285litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1733kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2505kg |
| Tūris / talpa | 772kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1753cm3 |
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 850RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82.6mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 285Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 187km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 890 to 1 350km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Miestas | 9.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.