Šis 2.0 EuroV MT (145 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 090km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 197km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 145bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 190Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83.1mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4768mm |
| Plotis | 1884mm |
| Aukštis | 1658mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1578mm |
| Galinė ašis | 1600mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1605kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2340kg |
| Tūris / talpa | 735kg |
| Min. bagažinės talpa | 285litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2000litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 13.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.