Šis 2.5 TD MT (115 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4825mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1402mm |
| Važiuoklės bazė | 2770mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1581kg |
| Priekinė ašis | 1478mm |
| Min. bagažinės talpa | 465litre |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 2125kg |
| Tūris / talpa | 544kg |
| Maks. bagažinės talpa | 465litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1050/1150kg |
| Permitted road-train weight | 3975kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2498cm3 |
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 270Nm |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 193km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.9second |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 060km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Trailing arms, Spring, Stabilizer bar |
| Miestas | 12.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.