Šis 1.8 AT (90 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1982m. iki 1987m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 140Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
| Variklio galia | 90bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86.2mm |
| Stūmoklio eiga | 76.95mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4390mm |
| Plotis | 1701mm |
| Aukštis | 1409mm |
| Važiuoklės bazė | 2608mm |
| Priekinė ašis | 1452mm |
| Galinė ašis | 1468mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1060kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1550kg |
| Tūris / talpa | 490kg |
| Min. bagažinės talpa | 408litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1195litre |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Degalų bako talpa | 60litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 970km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.7second |
| Miestas | 11.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.