Šis 2.3D MT (67 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1982m. iki 1987m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 720 to 1 180km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 155km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 18.2second |
| Tūris / talpa | 2304cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 67bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 139Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4390mm |
| Plotis | 1701mm |
| Aukštis | 1409mm |
| Važiuoklės bazė | 2608mm |
| Priekinė ašis | 1452mm |
| Galinė ašis | 1468mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1200kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1675kg |
| Tūris / talpa | 475kg |
| Min. bagažinės talpa | 408litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1195litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.