Šis 4.2 MT 2WD (273 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris GMC buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 71litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 4157cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 273bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 373Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 102mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4866mm |
| Plotis | 1897mm |
| Aukštis | 1826mm |
| Važiuoklės bazė | 2869mm |
| Priekinė ašis | 1603mm |
| Galinė ašis | 1576mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2045kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2517kg |
| Min. bagažinės talpa | 1128litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2268litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 17.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.