Šis 5.3 AT Denali XL 4WD (304 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris GMC buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 1897mm |
| Ilgis | 5271mm |
| Aukštis | 1917mm |
| Važiuoklės bazė | 3275mm |
| Priekinė ašis | 1603mm |
| Min. bagažinės talpa | 594litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3041litre |
| Galinė ašis | 1576mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2315kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2903kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5327cm3 |
| Variklio galia | 304bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 375Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Degalų bako talpa | 71litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 13.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 540km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 18.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 15.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.