Šis 2.4 CVT AWD (186 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation SUV kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4586mm |
| Plotis | 1855mm |
| Aukštis | 1689mm |
| Važiuoklės bazė | 2660mm |
| Priekinė ašis | 1598mm |
| Galinė ašis | 1613mm |
| Prošvaisa | 208mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1586kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2130kg |
| Tūris / talpa | 544kg |
| Min. bagažinės talpa | 1110litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2146litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
|---|---|
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 900km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.2second |
| Tūris / talpa | 2356cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 186bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 244Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3900RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 99.1mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.