Šis 5.0 GDi AT (430 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Limousine sedan 4-doors kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5460mm |
| Plotis | 1890mm |
| Aukštis | 1495mm |
| Važiuoklės bazė | 3345mm |
| Priekinė ašis | 1620mm |
| Galinė ašis | 1637mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2240kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2570kg |
| Min. bagažinės talpa | 520litre |
| Tūris / talpa | 330kg |
| Maks. bagažinės talpa | 520litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5038cm3 |
| Variklio galia | 430bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 510Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.8litre |
| Degalų bako talpa | 77litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 400 to 850km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Apsisukimo spindulys | 12.8m |
| Miestas | 22.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.