Šis 2.4 AT (174 hp) variklis buvo montuojamas Grand Starex Van kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Van |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
| Ilgis | 5125mm |
| Plotis | 1920mm |
| Aukštis | 1925mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Priekinė ašis | 1685mm |
| Galinė ašis | 1660mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2139kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2930kg |
| Min. bagažinės talpa | 851litre |
| Tūris / talpa | 791kg |
| Maks. bagažinės talpa | 851litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2359cm3 |
| Variklio galia | 174bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 97mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 227.5Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 18.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.4litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 780km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.34m |
| Miestas | 17.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.