Šis 2.5 CRDi 6MT (116 hp) variklis buvo montuojamas Grand Starex Van kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Van |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
| Ilgis | 5125mm |
| Plotis | 1920mm |
| Aukštis | 1925mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Priekinė ašis | 1685mm |
| Galinė ašis | 1660mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2282kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3030kg |
| Min. bagažinės talpa | 851litre |
| Tūris / talpa | 748kg |
| Maks. bagažinės talpa | 851litre |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2497cm3 |
| Variklio galia | 116bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 800RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 91mm |
| Stūmoklio eiga | 96mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 343Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 250 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 154km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 22.1second |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 740 to 1 100km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.34m |
| Miestas | 11.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.