Šis 1.4 MT (100 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.2litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.6second |
| Maksimalus greitis | 181km/h |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 070km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Rifled twisted beam |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Tūris / talpa | 1396cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Sukimo momentas | 136Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Variklio galia | 100bhp |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 75mm |
| Aukštis | 1490mm |
|---|---|
| Ilgis | 3995mm |
| Plotis | 1710mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Galinė ašis | 1501mm |
| Min. bagažinės talpa | 295litre |
| Priekinė ašis | 1503mm |
| Važiuoklės bazė | 2525mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1565kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1028kg |
| Tūris / talpa | 537kg |
| Maks. bagažinės talpa | 1060litre |
| Miestas | 8.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.