Šis 1.6 MT (130 hp) variklis buvo montuojamas GD [Restyling] Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Degalų bako talpa | 53litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 1 040km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Pakrauto automobilio svoris | 1820kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1254kg |
| Priekinė ašis | 1563mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Ilgis | 4300mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Galinė ašis | 1571mm |
| Maks. bagažinės talpa | 378litre |
| Prošvaisa | 150mm |
| Min. bagažinės talpa | 378litre |
| Plotis | 1780mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Permitted road-train weight | 3120kg |
| Variklio galia | 130bhp |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1591cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Sukimo momentas | 157Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 300RPM |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4850RPM |
| Miestas | 10.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.