Šis 1.7 CRDi MT (116 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 15 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 920 to 1 210km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 173km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.4second |
| Tūris / talpa | 1685cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 116bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 260Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1250up to 2 750 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77.2mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4410mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1670mm |
| Važiuoklės bazė | 2640mm |
| Priekinė ašis | 1591mm |
| Galinė ašis | 1592mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1490kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1940kg |
| Tūris / talpa | 328kg |
| Min. bagažinės talpa | 465litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1436litre |
| Permitted road-train weight | 3140kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 7.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.