Šis 2.0 AT 4WD (150 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 15 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4410mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1660mm |
| Važiuoklės bazė | 2640mm |
| Priekinė ašis | 1585mm |
| Galinė ašis | 1586mm |
| Prošvaisa | 175mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1544kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2030kg |
| Min. bagažinės talpa | 591litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1436litre |
| Tūris / talpa | 486kg |
| Permitted road-train weight | 3630kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 191Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4700RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.8litre |
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 830km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 10.58m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.