Šis 3.0 CRDI Shiftronic (239 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4840mm |
| Plotis | 1945mm |
| Aukštis | 1795mm |
| Važiuoklės bazė | 2805mm |
| Priekinė ašis | 1668mm |
| Galinė ašis | 1671mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1746litre |
| Min. bagažinės talpa | 598litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2095kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2780kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2959cm3 |
| Variklio galia | 239bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbine + compressor |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 87mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 451Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 3 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.4litre |
| Degalų bako talpa | 78litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 030km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Miestas | 14.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.