Šis 3.0 CRDi Shiftronic 4WD (250 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 78litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 780 to 1 260km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10second |
| Tūris / talpa | 2959cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 250bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 471Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 3 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbine + compressor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 87mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4840mm |
| Plotis | 1972mm |
| Aukštis | 1795mm |
| Važiuoklės bazė | 2805mm |
| Priekinė ašis | 1668mm |
| Galinė ašis | 1671mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2095kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2780kg |
| Tūris / talpa | 685kg |
| Min. bagažinės talpa | 598litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1746litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 11.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.