Šis 3.0 CRDi AT 4WD Shiftronic (245 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4840mm |
| Plotis | 1970mm |
| Aukštis | 1805mm |
| Važiuoklės bazė | 2805mm |
| Priekinė ašis | 1670mm |
| Galinė ašis | 1670mm |
| Prošvaisa | 205mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2458litre |
| Min. bagažinės talpa | 1133litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2112kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2959cm3 |
| Variklio galia | 245bhp |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 451Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 3 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 89mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 78litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 870km |
| Maksimalus greitis | 203km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.7second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Miestas | 15 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.