Šis 2.0 AT (240 hp) variklis buvo montuojamas X250 [Restyling] Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Jaguar buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4961mm |
| Plotis | 1939mm |
| Aukštis | 1468mm |
| Važiuoklės bazė | 2909mm |
| Priekinė ašis | 1559mm |
| Galinė ašis | 1605mm |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1660kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2230kg |
| Tūris / talpa | 570kg |
| Maks. bagažinės talpa | 923litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
| Variklio galia | 240bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83.1mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 340Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 4 000 RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 209km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 70.1litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 1 130km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Miestas | 16.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.