Šis 4.2 AT (298 hp) variklis buvo montuojamas X250 Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Jaguar buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 411Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4196cm3 |
| Variklio galia | 298bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 79.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4100RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4961mm |
| Plotis | 1877mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 2909mm |
| Priekinė ašis | 1559mm |
| Galinė ašis | 1605mm |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1690kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2215kg |
| Maks. bagažinės talpa | 923litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.1litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 370 to 840km |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11.48m |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Miestas | 20.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.