Šis 3.0 D AT (275 hp) variklis buvo montuojamas X250 Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Jaguar buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.4second |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 1 160km |
| Pakrauto automobilio svoris | 2360kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1820kg |
| Galinė ašis | 1605mm |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Priekinė ašis | 1559mm |
| Važiuoklės bazė | 2909mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Ilgis | 4961mm |
| Plotis | 1877mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Sedanas |
| Maks. bagažinės talpa | 923litre |
| Apsisukimo spindulys | 11.48m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Galios didinimas | Turbina |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 600Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Variklio galia | 275bhp |
| Tūris / talpa | 2993cm3 |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.