Šis 2.0 D AT (180 hp) variklis buvo montuojamas X260 Sedanas kėbule, kuris Jaguar buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 66litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.8litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.1litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.1second |
| Maksimalus greitis | 229km/h |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 290 to 1 740km |
| Pakrauto automobilio svoris | 2250kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1595kg |
| Prošvaisa | 116mm |
| Galinė ašis | 1594mm |
| Plotis | 1987mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Sedanas |
| Aukštis | 1457mm |
| Ilgis | 4954mm |
| Min. bagažinės talpa | 505litre |
| Priekinė ašis | 1605mm |
| Važiuoklės bazė | 2960mm |
| Maks. bagažinės talpa | 540litre |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Apsisukimo spindulys | 11.61m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Variklio galia | 180bhp |
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Sukimo momentas | 430Nm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92.35mm |
| Miestas | 5.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 4.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.