Šis 2.8 CRD AT (200 hp) variklis buvo montuojamas KK SUV kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 460Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2768cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 600 to 4 300RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 600 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4493mm |
| Plotis | 1839mm |
| Aukštis | 1736mm |
| Važiuoklės bazė | 2694mm |
| Priekinė ašis | 1549mm |
| Galinė ašis | 1549mm |
| Prošvaisa | 189mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1404litre |
| Min. bagažinės talpa | 419litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1989kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2540kg |
| Tūris / talpa | 551kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1213/1327kg |
| Permitted road-train weight | 5340kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 193km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 1 010km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Solid axle, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 10.83m |
| Miestas | 10.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.