Šis 4.0 MT 4WD (185 hp) variklis buvo montuojamas XJ Crossover 5-doors kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 1988m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 296Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3964cm3 |
| Variklio galia | 185bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 750RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 98mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4239mm |
| Plotis | 1790mm |
| Aukštis | 1630mm |
| Važiuoklės bazė | 2576mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1420kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2210kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.5second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.8litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Vidurkis | 15.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.