Šis 2.5 TD MT 4WD (116 hp) variklis buvo montuojamas XJ Crossover 5-doors kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 1988m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 262Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2499cm3 |
| Variklio galia | 116bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4239mm |
| Plotis | 1791mm |
| Aukštis | 1623mm |
| Važiuoklės bazė | 2575mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2210kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 162km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.3second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Vidurkis | 10.5 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.