Šis 2.5 TD MT 4WD (116 hp) dzinējs tika uzstādīts XJ Crossover 5-doors, ko Jeep ražoja no 1988 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 262Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2499cm3 |
| Dzinēja jauda | 116bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4239mm |
| Platums | 1791mm |
| Augstums | 1623mm |
| Garenbāze | 2575mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Pašmasa | 1540kg |
| Pilnā masa | 2210kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 162km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.3second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Vidējais | 10.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.